Poolse moordenaar bij toeval in Rijswijk opgepakt

13 May 2020, 14:13 uur
112
mainImage

Een 38-jarige moordenaar uit Polen is dinsdagmiddag 'bij toeval' in Rijswijk aangehouden. Dat heeft de politie vandaag bekend gemaakt. De man moet in Polen nog een celstraf uitzitten van ruim twintig jaar.
 

De man zat als passagier in een auto die werd gecontroleerd. De auto reed over de A4 toen een automatische scan van het kenteken aangaf dat de politie de verblijfplaats van de bestuurder moest checken. De reden daarvoor is niet bekendgemaakt. Ook de passagier werd toen gecontroleerd.

De 38-jarige passagier bleek bij controle internationaal gezocht te worden. Hij moet in totaal nog een straf uitzitten van twintig jaar, een maand en twintig dagen. De Pool zit vast totdat hij naar Polen wordt gezonden.

 
 


Door: Politie