Bijeenkomst parkeren Bezuidenhout-West

16 March 2019, 10:54 uur
Algemeen
mainImage
Digitaal Dagblad
Afbeelding is niet meer beschikbaar

In Bezuidenhout geldt betaald parkeren op werkdagen van 9.00 tot 14.00 uur. Toch klagen bewoners over parkeeroverlast. De gemeente houdt dinsdag 19 maart van 19.00 uur tot 21.00 uur in wijkcentrum Bezuidenhout West, Jan van Riebeekplein 90 een informatiebijeenkomst over de mogelijke uitbreiding van parkeertijden. Bewoners en bedrijven uit de buurt kunnen tijdens deze avond hun mening geven over de leefbaarheid in Bezuidenhout-West. Daarnaast kunnen ze kiezen uit 2 opties voor betaald parkeren:
Het betaald parkeren laten zoals het nu is (maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 14.00 uur), 138 bezoekersuren.
Het betaald parkeren veranderen naar maandag tot en met zaterdag van 9.00 tot 24.00 uur. Zondag van 13.00 tot 24.00 uur, 332 bezoekersuren.
Bij het uitbreiden van de venstertijden blijven de kosten voor de vergunningen gelijk. Ook de maximale parkeerduur van 2 uur verandert niet. Wat wel verandert is het aantal uren in de bezoekersvergunning. Met het verruimen van de venstertijden, krijgt u ook meer bezoekersuren.