Inzamelingsactie van Douwe Egberts punten

17 December 2018, 15:03 uur
Algemeen
mainImage
Digitaal Dagblad
Afbeelding is niet meer beschikbaar

De gezamenlijke Lionsclubs uit (groot) Den Haag houden een inzamelingsactie om Douwe Egberts punten op te halen. De opbrengst komt ten goede aan de voedselbank. Voor 100.000 punten al heb je tenslotte 200 pakken koffie!

Het zijn voor sommige mensen zware tijden en koffie zit nauwelijks in de pakketten die de voedselbank uitdeelt. In een groot aantal supermarkten in en rondom Den Haag hebben de Lions inzameldozen geplaatst waar het winkelend publiek zijn gespaarde punten in kwijt kan. De actie die duurt tot eind 2018 loopt tot nu toe boven verwachting goed, als het zo door gaat kunnen er ruim 400 pakken koffie worden gedoneerd aan de voedselbank.

Bovendien heeft Douwe Egberts toegezegd alle donaties met 15% te verhogen zodat de teller misschien wel op 500 pakken koffie komt.

De inzameldozen staan o.a. bij;
AH Frederik Hendrikstraat
AH Fahrenheid straat
AH Amsterdamse Straat Scheveningen
AH Weissenbruch straat
AH Laan van Meerdervoort
AH Savornin Lohmanplein
Hoogvliet Theresiastraat
Spar Breitnerlaan
Jumbo Scheveningen
AH Keizersstraat Scheveningen
AH Willem Rooyaardsplein
AH Theresiastraat 182
COOP Mariahoeve
AH Kleine Loo
Jumbo Annemonenstraat
Jumbo Wassenaar
AH Elandstraat
Hoogvliet Badhuisweg