Ook de PvdA in Den Haag is enthousiast geworden over de aanvraag van Rotterdam om de Tour de France-start in 2023, 2024 of 2025 in de havenstad te laten plaatsvinden en vraagt een uitspraak van het Haagse college of het bereid is de tweede etappe te organiseren.
Raadslid Martijn Balster vindt dat de Tour de France ‘’een grote meerwaarde heeft voor de lokale economie, het stimuleren van sport in de wijken en het op de kaart zetten van Den Haag als sportstad van Nederland.’’ Bovendien is het naar zijn idee een mooie aanvulling op de eerder aan GroenLinks toegezegde poging om de start van de Giro Rosa naar Den Haag te halen.
‘’Welke mogelijkheden zijn er om via dit event meer Hagenezen aan het fietsen te krijgen’’, vraagt hij schriftelijk aan sportwethouder Richard de Mos.
Ook Haagse PvdA wil 2e Tour-etappe
17 December 2018, 22:20 uur
Algemeen