In het kader van Werelddierendag kreeg een aantal politiepaarden vandaag een heerlijk buffet het chique Hotel Des Indes in Den Haag. Chef-kok Roel Gillissen bereidde een luxueus buffet voor de edele viervoeters van de bereden politie. Het water kwam uit champagnekoelers en de worteltaart werd op een bijzonder feestelijke wijze opgediend.
Met het Paardenbuffet is een oude traditie in ere hersteld. Al in de jaren ’70 en ’80 van de vorige eeuw werden de paarden elk jaar door Hotel Des Indes verwend, in het kader van de destijds beroemde Haagse Paardendagen.
’’Met het oog op Dierendag vonden wij het leuk om de paarden van de bereden politie weer een keer echt te verwennen”, aldus General Manager Coen Masselink. “Overigens had ons hotel meer dan 100 jaar geleden al iets met paarden… Vroeger reden de koetsen met paarden zo naar binnen! Er was zelfs een stal op de plek waar je nu onze bar vindt”.
Paarden op chique bij Hotel Des Indes
3 October 2018, 15:08 uur
Algemeen