Wat is dan liefde passeert 200.000 bezoekers

9 November 2019, 11:08 uur
Algemeen
mainImage

De romantische komedie Wat is dan liefde heeft de 200.000 bezoekers gepasseerd. Dat heeft distributeur Independent Films zaterdag bekendgemaakt. De film met Maarten Heijmans en Elise Schaap staat na een maand nog steeds in de top 5 van best bezochte bioscoopfilms.
De film van regisseur Aniëlle Webster vertelt over echtscheidingsadvocaat Cato (Schaap) die partner wordt bij een advocatenkantoor. Tegen haar zin in ontwikkelt zij langzaam maar zeker gevoelens voor haar brallerige, arrogante collega Gijs (Heijmans).
Op de eerste plek in de bioscooplijst staat na zes weken nog steeds ongenaakbaar Joker. De grimmige origin story over de grote tegenstander van Batman trok in de Nederlandse bioscopen al bijna een miljoen bezoekers. Acteur Joaquin Phoenix geldt als een grote kanshebber bij de Oscars in februari.