De politie heeft twee personen aangehouden in verband met het dodelijk schietincident in de Haagse wijk Morgenstond. Dinsdagavond kreeg de politie rond 22.30 uur een melding dat er schoten waren gehoord in de omgeving van de Zwartsluisstraat.
Ter plaatse troffen de hulpdiensten een zwaargewonde man op straat. Ondanks pogingen om het slachtoffer te reanimeren is de 52-jarige man ter plaatste overleden. Uit verklaringen van getuigen bleek dat er na het schietincident een witte Mercedes op hoge snelheid was weggereden.
Niet veel later kon er op de Oranjerivierstraat een persoon worden aangehouden. Daarbij is een witte Mercedes in beslag genomen. Of deze persoon ook betrokken is geweest bij het schietincident wordt nog onderzocht. Later op de avond werd er nog een persoon aangehouden. Ook de rol van deze persoon is nog in onderzoek.
De politie is een groot onderzoek gestart en is dringend op zoek naar getuigen.