Feyenoord verspeelt punten in uitduel met sc Heerenveen

11 January 2026, 14:33 uur
Sport
mainImage
ANP

Feyenoord heeft zondagmiddag bij de hervatting van het seizoen punten verloren. De ploeg van trainer Robin van Persie bleef in het uitduel met sc Heerenveen steken op een gelijkspel (2-2).

Feyenoord slaagde er niet in een slechte serie te doorbreken. De club won slechts twee van de laatste elf duels in verschillende competities. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie, met 13 punten minder dan PSV. Ajax kan de achterstand op Feyenoord zondag tot 3 punten verkleinen.

Leo Sauer schoot Feyenoord in de dertigste minuut op voorsprong. Luuk Brouwers maakte in de 41e minuut gelijk en Sem Steijn zorgde ervoor dat de bezoekers met een voorsprong de rust ingingen. Steijn raakte in de winterstop zijn aanvoerdersband kwijt aan doelman Timon Wellenreuther. Hij vierde zijn treffer met de meegereisde aanhang van zijn ploeg.

Invaller Amourricho van Axel Dongen, gehuurd van Ajax, maakte in de 87e minuut gelijk voor de thuisploeg.
 

 


Door: ANP