Meerdere generaties Hagenaars hebben gebruik gemaakt van het vorige maand volledig afgebrande zwembad De Boetzelaer in Monster en hoewel Monster onder de gemeente Westland valt zou raadslid Partiman van het CDA het op prijs stellen wanneer sportwethouder Richard de Mos nog ergens een onaangeroerd subsidiepotje heeft om bij te dragen aan de herbouw.
‘’Het zwembad heeft altijd een grote sociale functie gehad voor vele Hagenaars en menigeens heeft er zijn zwemdiploma gehaald en later recreatief gezwommen, zodat men zich zou kunnen voorstellen dat het college voor zichzelf een rol ziet bij de wederopbouw’’, vindt Kavish Partiman, die weet dat Groep De Mos hierover al een positief signaal heeft afgegeven en dat kan geen toeval zijn met Richard de Mos als stuntwethouder.
‘’Maar minstens zo belangrijk is de vraag: hoe gaat de gemeente in de tussentijd kijken hoe ze vervangende ruimte kunnen bieden aan kinderen die zwemles moeten volgen en moeten afzwemmen’’, aldus Partiman.