In de Hindoestaanse uitgaansscene in Den Haag is zondag geschokt gereageerd op de plotselinge dood van de jonge Hindoestaanse MC Soes. Dat meldt de website Waterkant. Over de doodsoorzaak is nog niets bekend. De entertainer, wiens echte naam Sushil Toefanie is, liet zondag het leven. Kort daarvoor had hij nog opgetreden in een Rijswijkse club.
Rond 16.00u zondagmiddag kwamen de eerst berichten van zijn dood via social media naar buiten. Daarna reageerden bands, dj’s en organisatoren uit de Hindoestaanse uitgaansscene. Velen spraken van ongeloof toen zij het nieuws hoorden.
“..Deze man was bijzonder…. Ik zal ‘m nooit vergeten…. Kweet gewoon niet hoe dit gevoel omschreven moet worden. Soes je kleurde de scene met je persoonlijkheid. Ik ben blij dat ik je heb mogen leren kennen. Ik wens je ziel rust..” luidt een van de vele reacties.
Soes was ook werkzaam bij het Surinaamse radiostation Stanvaste.
Door: Waterkant